TEB DUYURULARI 14/03/2017 00:00 14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

Kutsal hekimlik mesleğini icra ederken her koşulda insan sağlığını önceleyen, mesleklerini büyük bir özveriyle gerçekleştiren tüm hekimlerimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dayanışma duygularımızla kutluyoruz.

İnsan sağlığını koruyarak mesleğini icra etmeye çalışan sağlık profesyonelleri olarak bizler, bu ülkede yaşayan her vatandaşın en önemli insan hakkının sağlık hakkı olduğu bilinci ile hareket ediyoruz.

Herkes için sağlık düşüncesiyle çalışan eczacılar, hekimler, hemşireler ve tüm sağlık çalışanları olarak şiddetin olmadığı güvenli gelecek talebimizi bugün de yineliyoruz. 14 Mart Tıp Bayramı’nın sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin son bulacağı günlerin müjdecisi olmasını diliyoruz.

Birlikte ve yan yana durarak, daha nice 14 Martları ve 14 Mayısları birlikte omuz omuza, bir bayram havasında kutlamaya devam edeceğiz.

Bizler her zaman olduğu gibi, tüm sağlık çalışanları ile çok ses, tek yürek olmaya devam edeceğimiz, tüm sağlık çalışanlarının sorunlarını çözmek için dayanışma içerisinde olacağımızı ifade ediyor, tüm hekim dostlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını bir kez daha kutluyoruz.

 

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ MERKEZ HEYETİ

Duyuru Okunma Sayısı : 3370
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android