ANA SAYFAYA DÖN

ANA SAYFAYA DÖN
TEB DUYURULARI 15/11/2018 00:00 41’inci Dönem Merkez Heyeti Dördüncü Başkanlar Danışma Kurulu Ankara’da Gerçekleştirildi

Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti ve Denetleme Kurulu Üyeleri ile Bölge Eczacı Odalarının Başkan ve Yöneticileri, 41’inci Dönem Merkez Heyeti Dördüncü Başkanlar Danışma Kurulu’nu gerçekleştirmek üzere 13 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da bir araya geldi. Toplantının gündemini; Sağlıkla İlgili Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Teklifi ile ilgili sürecin değerlendirilmesi ve sadece eczanelerde satılmakta olan ürünlerin eczane dışından satışlarının değerlendirilmesi konuları oluşturdu.
Toplantının açılış konuşmasını, Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak gerçekleştirdi. Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Ecz. Arman Üney’in sunumuyla devam eden 41’inci Dönem Merkez Heyeti Dördüncü Başkanlar Danışma Kurulu Toplantısı, Bölge Eczacı Odalarının Başkan ve Yöneticilerinin görüş ve önerilerini aktarmasının ardından sona erdi.

Duyuru Okunma Sayısı : 441
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android logo tasarım 
kurumsal mail 
info mail 
yazılım uzmanı 
şirket maili 
kıvırcık