GEO DUYURULARI 03/12/2019 00:00 ECZACI KAMUOYUNA

ECZACI KAMUOYUNA

28 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen Türk Eczacılar Birliği Büyük Kongresine odalarımız adına Birlikte Değişim Grubu olarak katıldık.
Kongrede eczacılık mesleğinin içinde bulunduğu sorunlara ilişkin görüşlerimizi, çözüm önerilerimizi anlattık. Geleceğe ilişkin karşımıza çıkabilecek tehditleri, fırsatları anlatmanın yanı sıra karşılığında yapılması gerekenler için de önerilerimizi paylaştık.
Ülkemizin en dinamik ve en büyük akademik meslek odalarının başında gelen Türk Eczacıları Birliği yönetimine, önümüzdeki iki yıl boyunca görev yapmak üzere aday olduk. Yapılan seçimlerde, Büyük Kongre Delegelerinin tercihleri sonucu yeni dönemde yönetim organlarında görev yapacak arkadaşlarımız belirlendi.
Bizler bu zamana kadar olduğu gibi önümüzdeki süreçte de, örgütümüzün yanında, eczacılık ve eczacı için çalışmayı ve üretmeyi sürdüreceğiz. Bu çaba ve gayretimiz yalnızca odalarımızın üyesi olan on dört bin meslektaşımız için değil, geçmişte de olduğu gibi tüm eczacı meslektaşlarımız için olmaya devam edecektir. Eczacının sorunları dışında bu ülkenin birer ferdi ve sivil toplum kuruluşu olarak insanımızın yaşamına, hak ve çıkarlarına, demokrasinin evrensel hukuk kuralları içinde işleyişine, barışın ve kardeşliğin bu ülkede egemen olmasına ilişkin de düşüncelerimizi söyleyeceğiz.
Örgütlü yapının bizi koruyup geliştireceği ilkesinden hareketle meslek örgütümüzdeki dayanışmanın yine en güçlü halkaları olacağız. Eczacı tabanının isteklerine ve sorunlarına odalarımızda yönetim kadrolarımızla karşılık vermeye ve çözmeye çalışmanın yanı sıra, bu talepleri üst örgütümüzde de seslendirmek önde gelen görevlerimiz arasında olacaktır.
42. dönem için göreve seçilen tüm meslektaşlarımızı kutluyor ve başarılar diliyoruz .
Eczacı Kamuoyuna Saygılarımızla…….

1. Bölge İstanbul Eczacı Odası
3. Bölge İzmir Eczacı Odası
7. Bölge Bursa Eczacı Odası
8. Bölge Gaziantep Eczacı Odası
10. Bölge Antalya Eczacı Odası
19. Bölge Tekirdağ Eczacı Odası
25. Bölge Mersin Eczacı Odası
40. Bölge Kırklareli Eczacı Odası

Duyuru Okunma Sayısı : 970
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android logo tasarım 
kurumsal mail 
info mail 
ücretsiz info mail 
şirket maili 
kıvırcık