TEB DUYURULARI 18/05/2016 00:00 SGK ÖDEMELERİNİN DENİZBANK ARACILIĞIYLA ALINMASINA İLİŞKİN PROTOKOL HAKKINDA (2016-05-18)

Birliğimiz ile Denizbank arasında üyelerimizin bankacılık hizmetlerinden avantajlı olarak yararlanabileceği ve Bireysel Emeklilik sözleşmelerine ek katkı sağlayabilecekleri bir protokol imzalanmış olup bu protokole göre;

* Üyelerimizin AçıkDeniz internet bankacılığından, 444 0 804 Kobi Ümit Call Center hattından yapılacak havale ve EFT ler ücretsiz olacaktır. 
* Üyelerimizin hesaplarından “hesap işletim ücreti” tahsil edilmeyecektir.
* Üyelerimizin talep edecekleri yıllık 2 Adet 25 yapraklı çek karnesi (vergiler hariç olmak üzere) ücretsiz olarak sunulacaktır.
* ÜyelerimizinYazarKasa POS’lar için DenizBank POS uygulamasının ana banka olarak yüklemesi durumunda, aylık olarak tahsil edilen ve yıllık olarak yaklaşık 300 TL tutarında olan hizmet bedeli tahsil edilmeyecek ve DenizBank tarafından karşılanacaktır.
* Üyelerimizin MetLife Hayat ve Emeklilik Şirketi aracılığı ile yaptıracakları Bireysel Emeklilik Sözleşmelerine aylık en az 150 TL katkı payı ödemesi durumunda, Banka tarafından SGK ödemelerinin %0,18 i oranında katkı payı Bireysel Emeklilik hesaplarına aktarılacaktır.
* Banka üyelerimize piyasa koşullarına göre avantajlı POS Komisyon oranı uygulayacaktır.

Belirtilen avantajlardan, SGK ödemelerini Banka üzerinden tahsil eden Üyeler yararlanabilecektir.
Tüm meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ MERKEZ HEYETİ

Duyuru Okunma Sayısı : 2649
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android gaziantep oto ekspertiz 
gaziantep oto test 
info mail 
kurumsal mail 
şirket maili 
domain tescil