TEB DUYURULARI 25/06/2021 00:00 Türk Tabipleri Birliği ile Birliğimiz Arasında tebrp Protokolü İmzalandı

Türk Tabipleri Birliği ile Birliğimiz Arasında tebrp Protokolü İmzalandı

Birliğimizin öz kaynakları ile hazırlanan ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan tebrp uygulamamız, eczacılık mesleğinin icra edildiği tüm alanları kapsayacak şekilde, eczacılarımız, eczane teknisyenlerimiz ve mesleğimize yeni katılacak öğrencilerimiz için ilaç veri tabanı, farmasötik bakım asistanı ve güvenilir bir başvuru kaynağıdır.

Tebrp uygulamamızdan, Türk Tabipleri Birliği’ne üye hekimlerimizin de ücretsiz olarak yararlanabilmesi için, Türk Tabipleri Birliği ile Türk Eczacıları Birliği arasında, 23.06.2021 tarihinde (bugün) bir protokol imzalandı.

İmza törenine, Türk Tabipleri Birliği Başkanı Prof.Dr. Rasime Şebnem Korur, Türk Tabipleri Birliği Genel Sekreteri Prof.Dr.Vedat Bulut, Türk Tabipleri Birliği Merkez Konsey Üyesi Dr.Alican Bahadır, Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz.Erdoğan Çolak, Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Ecz.Arman Üney, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz.Hasan Buminhan Yavuz  ve Türk Eczacıları Birliği Bilgi Teknolojileri Birimi çalışanları katıldılar. 

 

Duyuru Okunma Sayısı : 580
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android