GAZİANTEP ÖZEL SEVGİ HASTANESİ

28.02.2018
GAZİANTEP ÖZEL SEVGİ HASTANESİ
SAĞLIK HİZMET PROTOKOLÜ


Protokolün Konusu,
Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi ile Eczacı, Eczacı Odası Çalışanları, Eczane Çalışanları ve 8.Bölge Gaziantep Eczacı Odası arasında imzalanan bu protokolün amacı; çalışanı ve 1.derece (Anne- Baba, Eş –Çocuk) yakınlarını kapsayan indirim

HASTA KABULÜ SÖZLEŞME YAPILAN KURUM VEYA FİRMALAR İLE ;
1) Hastanemizde SGK anlaşmalı hastalara katkı payı (15 tl ) hariç %100 indirim yapılarak fark ücreti alınmayacaktır. Mr Röntgen, Ultrason, Tahlil ve Tetkiklerde %20 indirim uygulanacaktır.(Kadın Doğum Hastalıkları Hariç)
2) SGK kapsamındaki yatarak tedavi giderlerinden ve cerrahi işlemlerinden % 20 indirim yapılacaktır. (Kadın Doğum Hastalıkları Hariç)
3) SUT listesinde yer almayan işlemler için özel fiyat üzerinden % 20 indirim uygulanacaktır.(Estetik,Diyetisyen,Psikolog vb.)
4) Anlaşma gereği eksik belge ile müracaat eden Kurum üyesi hastalar için icap edilen tedavi masrafları indirimleri ve ayrıcalıklar uygulanmayacaktır.


GEÇERLİLİK:İş bu protokol 27/02/2018 tarihinde taraflarca 1 yıl süre ile imzalanmış olup,taraflardan birinin 15 gün önceden yazılı isteği üzerine fesih edilecektir.Taraflarca iptal edilmediği sürece yürürlüğü devam eder.

Eki İndirin! imgs/resimyok.jpg
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android