ÖZEL YERYÜZÜ OKULLARI

Kurucumuz Hadi Albayram;1974 yılında Gaziantep te doğdu.İlk ve orta öğrenımı Gaziantep 'te tamamladı.Ege Ünıversıtesı Fen Edebıyat Fakultesı Coğrafya bölumunden mezun olduktan sonra yıne Ege Unıversıtesınde yuksek lısansını tamamlayan Hadı Albayram ,Kalyoncu Unıversıtesınde doktorasını yaptı.

2004 yılında Zafer dersanelerinin Gaziantep subesini ,2014 Yılında da Gaziantep Ada kolejını kurduktan sonra 2018-2019 eğitim öğretim dönemi için eski Zirve Park restaurant tesislerini revize ederek Yeryüzü Koleji eğitim kampusunu hayata gecirmiştir.

Yeryüzü okulları 4500 m2 açık ,5200 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş modern ve ferah bir egitim kompleksi olup Anaokulu ilkokul Ortaokul ve Fen Lisesi bölümlerinden oluşmaktadır.Akademik başarının yanısıra Dil eğitimi için HELEN DORON uluslararası dil okulları ve Bilişim ve kodlama eğtimi için BİLİŞİM GARAJI kodlama eğitim merkeziyle hizmet ortaklıkları kurmustur.

Anaokulundan üniversiteye yaşam boyu eğitim veren Yeryüzü Okullarında uyguladığımız uluslararası eğitim anlayışıyla bilgiye ulaşmayı bilen,teknolojiyi arac olarak kullanan ,kendini sürekli geliştiren ve en önemlisi iletişim kurabilen ''Dünya İnsanı '' gençler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.
Bu bağlamda uluslararası projeler yürütmek ,partner okullar olusturmak ve öğrenci değişim kampları uygulamak amacıyla birçok gelişmiş ülkede temsılcilikler ve proje ortağı okullar olusturmaktayız.

 

 

 

ÜCRET LİSTESİ

Eki İndirin! imgs/resimyok.jpg
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android